Nástěnka - nepřehlédněte!!!

opět sbíráme využité baterie!!!

• 23.4.2024 – úterý - Výlet do Prahy + návštěva divadelního představení (pouze předškoláci)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Den otevřených dveří

- naše MŠ nedělá klasický den otevřených dveří. Dávame přednost individuálním návštěvám maminek s dětmi, které po dohodě s učitelkami mohou zůstat klidně celé dopoledne a udělat si tak reálnou představu o tom jak to u nás chodí. Nebojte se zavolat a dohodnout si termín návštěvy. Rádi se Vám budeme věnovat.

Školné

- školné ve výši 450,- za měsíc se provádí bezhotovostně do 15. dne v měsíci na číslo účtu MŠ: 86-7202580287/0100. Každé dítě má přidělený variabilní symbol, který je nutno při platbě uvádět. Informace k platbě a přidělené variabilní symboly visí na nástěnce v MŠ.

Peníze na školní akce

- děti se během školního roku účastní mnoha divadelních představení a dalších kulturních akcí. Na tyto akce budeme do konce měsíce října vybírat částku 500Kč, ze které Vám budeme jednotlivé částky během roku strhávat. Vybírá se 1x za rok.

ČTYŘLÍSTKOVÝ

další výzva e

od pondělí 30. listopadu do pátku 11. prosince proběhne v tělocvičně MŠ bazárek pro rodiče dětí. Vždy v době od 6:30 do 8:00 a od 14:00 do 16:00 h.

Přijďte dětem i sobě vybrat něco pěkného. Oblečení, obuv, knížky a další drobnosti.

Peníze pro Ekoškolu jsme se rozhodli vydělat pomocí výzvy Zelené peníze. Jejím cílem je uspořádat přednášku, setkání, bazar, apod. Důležité je, že peníze smíme získat pouze činností, která zároveň přispěje ke zlepšení životního prostředí. Oblečení, které se neprodá putuje jako každý rok do azylového domu Slavíč.